33e TRIATHLON HUIZEN 10 JUNI 2018

Deelnemerslijst Olympische afstand

Startnr

Naam

Woonplaats

Categorie

1

Maarten van Spil

Voorburg

Hsen

2

Steff Overmars

Hilversum

Hsen

3

Hugo Sormani

Amstelveen

Hsen

4

Thomas Docters van Leeuwe

Bussum

Hsen

5

Stefan Strijbis

Huizen

Hsen

7

David Verkade

Bunschoten-Spakenburg

Hsen

8

Martijn Roelofs

Amersfoort

Hsen

9

Rutger Verhaar

Groningen

Hsen

11

Rudo Verhoef

Bunnik

Hsen

12

Aljan de Boer

Utrecht

Hsen

13

Disslexy van Dalfsen

Utrecht

Hsen

14

Steven Bus

Laren Nh

Hsen

15

Ivo Staats

Utrecht

Hsen

16

Boy-Jimmy Engelkes

Utrecht

Hsen

17

Peter Weezepoel

Hilversum

Hsen

18

Lars Valkenburg

Amsterdam

Hsen

19

Ivar Koster

Almere

Hsen

20

Youri Gerritse

Utrecht

Hsen

21

Barry Schep

Amsterdam

Hsen

22

Maarten van Gessel

Hilversum

Hsen

23

Jorn van der Weide

Utrecht

Hsen

24

Ward van Damme

Dronten

Hsen

25

Lowi Smink

Amersfoort

Hsen

26

Daan Hermans

Amersfoort

Hsen

27

Frank Doornink

Velserbroek

Hsen

28

Marcel Zijderhand

Zoetermeer

Hsen

29

Michiel Hobbelt

Utrecht

Hsen

30

Jaap Kersten

Amsterdam

Hsen

31

Lars van Soest

Amsterdam

Hsen

32

Vincent Vrijhoef

Utrecht

Hsen

33

Milan Brons

Almere

Hsen

34

Omar Brons

Almere

Hsen

35

Johan Postma

Almere

Hsen

36

Dan Vasile

Amsterdam Zuidoost

Hsen

38

Wouter Feitsma

Rotterdam

Hsen

39

Peter de Waal Malefijt

Amsterdam

Hsen

40

Joey van de Beek

Nijkerk Gld

Hsen

41

Hessel Brouwer

Hilversum

Hsen

42

Daan van Leeuwen

Amersfoort

Hsen

43

Robert-Jan Wiegant

Harderwijk

Hsen

44

Bernard de Wit

Leiden

Hsen

46

Nathan Grootveld

Bussum

Hsen

47

Albert Callenbach

Almere

H50+

48

Bart Remmers

Amsterdam

H50+

49

Jakob Thusgaard

Huizen

H40+

51

Alexander Veerman

Zeewolde

H50+

52

Peter Keegstra

Bussum

H40+

53

Peter van Ginneken

Tilburg

H40+

54

Rob Hollak

Huizen

H50+

55

Eric-Jan van Dulm

Loosdrecht

H60+

56

Robert Kathmann

Baarn

H50+

57

Tammo Pels Rijcken

Blaricum

H50+

58

Roel Sentjens

Bussum

H40+

59

Peter Dreijling

Kortenhoef

H50+

60

Maarten Schaapherder

Huizen

H40+

61

RenŽ Esvelt

Zaandijk

H50+

62

Roberto Martinez Porta

's-Gravenhage

H40+

63

Edwin Kos

Hilversum

H40+

64

Matthijs Haveman

Zeist

H40+

65

Sebastiaan de Vries

Laren Nh

H40+

66

Gijs Eerdmans

Huizen

H40+

67

Jelmer De Jong

Zeewolde

H50+

68

Chris Borsch

Weesp

H50+

69

Wilco de Ruiter

Hilversum

H40+

70

Marco Kooiman

Hilversum

H40+

71

Menno Emmink

Delft

H40+

72

FrŽ Adema

Oranjewoud

H50+

73

Philippe van Beek

Utrecht

H40+

74

Raymond de Esch

Bussum

H40+

75

Rene Dreyling

Almere

H40+

76

Marcel Uijen

Almere

H50+

77

John Stevens

Purmerend

H50+

78

Ruben van Duren

Hilversum

H40+

79

Randy Hendriks

Lelystad

H40+

80

Jšrgen Schagen

Lelystad

H40+

81

Jan-Willem Schlotter

Zeewolde

H50+

82

Rodger Ruygrok

Amsterdam

H40+

83

Marcello Smalbil

Kockengen

H50+

84

Lonne Rooseboom

Bussum

H40+

85

Dick Vosmeer

Naarden

H50+

86

Erik Zijlstra

Hilversum

H50+

87

Manolo Dequero Vazquez

Muiden

H50+

88

Ronald Visser

Huizen

H40+

89

Joop Majoor

Huizen

H50+

90

Peter van Geemen

Huizen

H40+

91

Marcel Nowee

Baarn

H40+

92

Bas van den Bos

Leusden

H40+

93

Pieter Buijs

Lopik

H40+

94

Erwin van Wengen

Huizen

H40+

96

Robin Bruil

Zeewolde

H40+

97

Jean-Claude Iseli

Huizen

H50+

98

Arjan Sollewijn Gelpke

Hilversum

H50+

99

Patrick van Rumt

Weesp

H40+

100

Eric Borninkhof

Soest

H50+

101

Jan Blokland

Alkmaar

H50+

102

Marein Verkerk

Nieuwer ter Aa

H40+

103

Gerard Glasius

Laren Nh

H50+

104

Michel van Breugel

Hilversum

H40+

105

Gerwin Veerman

Huizen

H40+

106

Eric Smits

Nieuwerkerk ad IJssel

H50+

107

Peter Sanders

Lekkerkerk

H50+

108

Micha Peters

Vinkeveen

H40+

109

Marcel Does

Almere

H40+

110

Ruud Kaitjily

Ankeveen

H50+

111

Arnout de Vries

Lelystad

H50+

112

Aaldrik Koops

Zaandam

H60+

113

Rob Cornelisz

Almere

H50+

114

Dirk Goldebeld

Wormer

H60+

116

Roland van der Jagt

Utrecht

H40+

117

David van der Meer

Zeewolde

H40+

118

Robbert Claassen

Naarden

H40+

119

Thijs van Kolk

Zaandam

H50+

120

Gerard de Nooij

Hengelo Ov

H50+

121

Cornelis Hogeveen

Amersfoort

H50+

122

Martijn Boot

Almere

H40+

123

Joost Rooijmans

Bussum

H40+

124

Paul de Munk

Nuenen

H60+

125

Maarten Krijnen

Hellevoetsluis

H50+

126

Auke de Vries

Weesp

H50+

127

Henk Moerdijk

Purmerend

H50+

128

Stijn Fien

Weesp

H40+

129

Olav Wilke

Lelystad

H40+

130

CornŽ Bastiaansen

Hilversum

H50+

131

Jan Cees Visser

Almere

H60+

132

Remko Renes

Zeist

H50+

134

Wim Dokter

Almere

H50+

135

Marcel Sman

Lelystad

H50+

136

Fedor Exmann

Haarlem

H40+

137

Koen Ruske

Utrecht

H40+

138

Joris Rijnders

Amersfoort

H40+

139

Tino van de Pol

Nijkerk Gld

H40+

141

Jan van Kooten

Breukelen Ut

H50+

142

Erik Heemstra

Baarn

H40+

143

Tom van Bilsen

Muiderberg

H50+

144

Wilco van Wee

Leiderdorp

H50+

145

Wim Feijen

Amsterdam

H40+

146

David Jansen

Amersfoort

H50+

147

Peter Tauber

Santpoort-Noord

H50+

148

Onno Stomps

Amsterdam

H40+

149

Mark Klijs

Hilversum

H40+

150

Michiel van Hamersveld

Naarden

H40+

151

Diederick Doets

Zuiderwoude

H40+

152

Sjaak Burghoorn

West-Graftdijk

H40+

153

Filipe Pocas

Rotterdam

H40+

154

Marco Bruens

Apeldoorn

H40+

155

Vincent Beijk

Odijk

H40+

156

Bas Bluyssen

Nijmegen

H50+

157

Bob Rietveld

Amsterdam

H40+

158

Jeroen Aerts

Amsterdam

H50+

159

Jim Koster

Huizen

H60+

160

Edo Oosting

Dronten

H40+

161

Ronald van Logtenstein

Dronten

H40+

162

Daniel Nagel

Naarden

H40+

163

Joost Steltenpool

Amsterdam

H40+

164

Jim Hagenstein

Weesp

H50+

165

Erik Hoogenhout

Driebergen-Rijsenburg

H40+

166

Bas Pieterse

Zeewolde

H50+

167

Ruud van den Broek

Loosdrecht

H50+

168

Tjeerd Popkema

Urk

H40+

169

Remco de Goed

Beverwijk

Hsen

170

Joost Mulder

Spaarndam

Hsen

171

Tommy Obst

Hilversum

H50+

172

Hubert Ummels

Blaricum

Hsen

173

Dennis van Hinte

Almere

H50+

174

Ewout Witte

Amstelveen

Hsen

175

Koen Overmars

Utrecht

H40+

176

Gert-Jan van den Eijnden

Kortenhoef

H40+

177

Harmen van der Kooij

Groenekan

H40+

201

Silvia Schwab

Blaricum

D40+

202

Jill Engelsman-Gamma

Huizen

D40+

203

Willeke van de Groep

Delft

D40+

204

Bernadette Lohmann

Purmerend

Dsen

205

Astrid Haverkamp

Almere

D50+

206

Mariska van Wengen

Kortenhoef

D50+

207

Monique Verhoef

Soest

D40+

208

Cora Vlot

Alblasserdam

D50+

209

Anja van Zutphen

Weidum

Dsen

210

Thera van der Veen

Hilversum

D50+

211

Martine van Aalst

Bunnik

Dsen

212

Jacoline Zilverentant

Soest

D50+

213

Maryvonne van den Berg

Almere

Dsen

214

Annemarie Arkema

Soest

D50+

215

Katerijne Slot

Soest

D40+

216

Nicky van Bruggen

Purmerend

D50+

217

Dorothy Winters

Weesp

D40+

218

Janke Jongstra

Emmeloord

D50+

219

Merel Hogeweg

Hilversum

Dsen

220

Madeline Maingay

Amsterdam

D40+

221

Ans Davids

Amsterdam

D40+

222

Rafaela Colina

Amsterdam

D50+

223

Roos Tji

Utrecht

D40+

 

Deelnemerslijst onder voorbehoud (30 mei 2018)